Özel Botlar

Kişisel İsteklere Göre Yaptığımız Özel Botlar

zel Botlar

Twitter Botları

Twitter Hesap Açma ve diğer Twitter Botlarını bulabileceğiniz nokta!

Instagram Hizmetleri

Instagram Hesap Açma ve diğer Instagram Botlarını bulabileceğiniz nokta!

Facebook Hizmetleri

Facebook Hesap Açma ve diğer Facebook Botlarını bulabileceğiniz nokta!

Google Map İşletme Data Bot

Google Map üzerindeki tüm işletmelerin gerek Ulusal gerekse Yerel olarak datalarını çekerek işletme analizleri ve rakip analizleri yapabilirsiniz. Ayrıca bu bot sayesinde belli bir alandaki işletmeleri keşfederek o işletmelere reklam çalışması yapabilirsiniz. Botun en güzel yanı ise keyword ile arama yapılması ve siz japonyada bile arama yapsanız türkçe keywordleri kullanabilirsiniz. Örneğin; “otel” kelimesi ile japonyadaki tüm otelleri veya belli bir bölgedeki otelleri bulabilirsiniz.

Instagram Kullanıcı Datası Toplama Botu

Instagram üzerinden belli hashtag ve lokasyon adresleri üzerine paylaşılan gönderilerin kim paylaştı ise o kişilerin direk bilgilerini alıp bir data oluşturabilirsiniz.

Twitter Tam Oto Tweet ve RT | Fav | Yorum

Twitter üzerinden Hashtaglerde ilk sırada çıkmak için yapılmış bir bottur. Bota girilen hesaplar sırayla tweet atar ardından diğer hesaplar ise o tweete RT, Fav veya Yorum atarak tweeti üst sıralara yükseltir.

Twitter Tam Oto Hashtag ve Gönderi Botu

Twitter üzerinden TT olmak için yapılmış bir bottur. Hesaplar üzerinden belirlediğiniz gönderilere ve hashtaglere otomatik yorum, retweet ve fav atma işlemi gerçekleştirir.

Mail Kontrol

Mail konrol programı ile mailinize gelen dataya göre otomatik işlem yapabiliyoruz.

Gmail Map Yorum Botu

Size yapılan ve business hesabınızda gözüken kötü yorum saldırılarına karşılık vermek için tasarlanmış bir bottur. Ayrıca business hesabınızı Google’de ön plana çıkarmak için otomatik olarak kendinize Google hesaplarınız üzerinden yorum ve puanlama yapabilirsiniz, bu sayede işletmeniz üst sıralarda kalacaktır.

WordPress Otomatik Upload ve Konu Açma Botu

WordPress blogunuza otomatik olarak dosya, resim ve belge upload ettikten sonra konu içeriğini istediğiniz gibi ayarlayıp otomatik paylaşan bir bottur.

YouTube Otomatik Api Oluşturma Botu

Google hesaplarınız ile otomatik login olup ardından belli domainler üzerine otomatik api oluşturan bir bottur.

WordPress Otomaik Youtube Video Paylaşma Botu

WordPress blogunuzda otomatik olarak YouTube videoları paylaşmak istiyorsanız bu bot tamda size göre! YouTube’de herhangi bir keyword ile arama yapıp ardından çıkan videoları otomatik çekerek hızlı bir şekilde WordPress sitenizde paylaşabilirsiniz.

Facebook Gruplardaki Dosyaları İndirme Botu

Facebook hesabınızdaki belli grupların dosyalarını belli tarihler arası veya tümünü indirme işlemine yarayan bir bottur.

Hepsi ve Daha Fazlası!

Burada gördüğünüz botlar sadece buzdağının görünen kısmı diyebilirim. Sizde daha detaylı bot yaptırmak veya buzdağının görünmeyen kısmını öğrenmek için lütfen iletişime geçin.

Özel Bot Yaptırmak ister misiniz?
 • 1) Sistem bilgisayarınıza lisanslı olacak şekilde ayarlanmış olup, tamamen özel ve sorumluluğu kullanan kişiye ait bir yazılımdır. Yazılım programını sınırsız lisans olarak istediğiniz bilgisayarda ve birden çok şekilde açarak kullanabilirsiniz. Ancak bizimde kendi haklarımızı ve sizin haklarınızı korumamız için belli filtrelerimiz mevcuttur. Bu filtrelere takılan hesaplar otomatik olarak sistem tarafından kapatılmaktadır. Eğer böyle bir sorun yaşarsanız lütfen yöneticiyle iletişime geç butonuna tıklayarak anlık destek alabilirsiniz.
  2) Satın alınan lisans iadesi mümkün değildir. Çünkü kişilere programı test etme imkânı ve detaylı video ile anlatım sağlanmıştır
  3) Yazılım bir kişiye veya kişilere mağduriyet açmasına karşı kullanılırsa, yasadışı işlerde kullanılırsa ve bu tespit edilirse tüm sorumluluk kullanıcıya ait olmakla birlikte ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
  4) Sistemi bozma, hackleme girişimi ve benzeri art niyetli davranışı olan kişilerin ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
  5) Yazılımla alakasız sisteminiz bulunuyorsa, maalesef iade talep edemezsiniz. Bilgisayarınızı yazılıma uygun hale getirmelisiniz.
  6) Sistemi ya da ismimizi karalama girişiminde bulunan kişilerin de aynı şekilde lisansı iptal edilip ödemesi iade edilmez. Aşağılayıcı, argo, küfür ve benzeri konuşma biçimlerinde destek sadece inisiyatifimiz doğrultusunda sağlanır.
  7) Yazılımın işlevsiz kalması, kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
  8) Program güncelleme hakkımız saklıdır. Güncelleme yapılmadığı veya yapılamadığı takdirde kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
  9) Yazılımı herhangi bir sebeple veya sebep göstermeksizin kaldırma(iptal etme) hakkımız saklıdır. Böyle bir durumda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
  10) Bu sistemi satın alan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
  10.1) Kuralların güncellenmesi, eskiden satın almış kişileri de kapsar. İleride gelecek kural güncellemeleri de aynı şekilde bu kuralları kabul edenleri kapsamaktadır. Ürünü satın alıp kurulum dosyaları geldiği an mevcut kuralları ve gelecek kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
  11) Bu kurallarda değişiklik yapma, güncelleme hakkımız saklıdır.
  12) Bu sözleşme en son 10.04.2019 tarihinde 12:30 saatinde güncelleme almıştır.
  13) Bu kurallarda değişiklik & ekleme & çıkarma yapıldığında “sadece 12. maddeyi” güncellemek ile yükümlü olduğumuzu hatırlatırız.

 • 1) Güncel Windows işletim sistemi. (Windows XP gibi Windows’un desteği kestiği sürümlerde çalışmayabilir)
  2) İlgili Google Chrome sürümünün bilgisayarınızda bulunması.
  3) Net Framework’ün ilgili sürümleri olmak zorundadır.

Tüm Satışlar Kapalıdır!