Kullanım Kılavuzu

YouTube Organic Pro programının detaylı olarak incelemek ve ayarları hakkında incelikler öğrenmek için videoyu izleyin!

YouTube Organic Pro | Kitlene Kolay Yoldan Ulaş!

Youtube Organic Pro Özellikleri

• Sınırsız Hesap Yönetimi!
• Proxy Tarayıcı
• Oto Güncelleme
• Yorum Atma ve Gelişmiş Ayarlar
• Like ve Dislike Atma
• Abonelik İşlemleri ve Gelişmiş Ayarlar
• Gelişmiş Spam Koruması
• Sınırsız Destek!
 • YouTube’de bir kanalınız ve kanalınızı tanıtmak için her gün çeşitli şeyler deniyorsunuz. Bunlardan bir tanesi de farklı kişilerin videolarına girerek youtube yorum kasma işlemi olduğunu düşünüyorum. Neden vaktinizi başka şeylere harcamıyorsunuz ki?

  Sizlere tanıtmış olacağım program ile vaktinizi başka şeylere harcayabilirsiniz. Nasıl mı? Çok Basit! Eğer her gün sizlerde belli kanallara girip youtube yorum kasma hilesini yapıyorsanız bu programda tamda size göre diyebilirim.

 • Çok basit! Siz sadece yorum yapılacak video listesi ve yorum yapılacak kelimeleri oluşturuyorsunuz ve program sizin yerinize tüm gün boyunca çalışıyor. Ve sonuç ne mi oluyor? Sonuç harika sevgili okurlarım. Elinizi dahi sürmeden binlerce videoya yorumunuz bırakılıyor ve insanlar bu yorumlar üzerinden sizin kanalınıza ulaşıyor. Buna bir nevi youtube abone hilesi denebilir.

 • Evet! Program craftlave.com portalının üretmiş olduğu bir hizmettir. Tüm hakları tarafımızda saklıdır! Satın almak isteyen kişiler şuanlık indirimden yararlanabilirler!

 • Hayır! Bilgileriniz tamamiyle bizden bağımsızdır! Hiçbir şekilde bize bir bilgi veya veri aktarımı yoktur. Tamamiyle sizin chrome tarayıcınızla bütünleşik olarak çalışıyor.

 • Hayır! Program bildiğiniz üzere sadece sizin çalıştırma aralığınıza göre çalışmaktadır. Siz çalıştırmazsanız yorum yapmayacaktır ve video beğenmeyecektir. Bunun haricinde tanımadığınız kanallara abone istekleri kesinlikle olmayacaktır!

 • 1) Sistem bilgisayarınıza lisanslı olacak şekilde ayarlanmış olup, tamamen özel ve sorumluluğu kullanan kişiye ait bir yazılımdır. Yazılım programını sınırsız lisans olarak istediğiniz bilgisayarda ve birden çok şekilde açarak kullanabilirsiniz. Ancak bizimde kendi haklarımızı ve sizin haklarınızı korumamız için belli filtrelerimiz mevcuttur. Bu filtrelere takılan hesaplar otomatik olarak sistem tarafından kapatılmaktadır. Eğer böyle bir sorun yaşarsanız lütfen yöneticiyle iletişime geç butonuna tıklayarak anlık destek alabilirsiniz.
  2) Satın alınan lisans iadesi mümkün değildir. Çünkü kişilere programı test etme imkânı ve detaylı video ile anlatım sağlanmıştır
  3) Yazılım bir kişiye veya kişilere mağduriyet açmasına karşı kullanılırsa, yasadışı işlerde kullanılırsa ve bu tespit edilirse tüm sorumluluk kullanıcıya ait olmakla birlikte ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
  4) Sistemi bozma, hackleme girişimi ve benzeri art niyetli davranışı olan kişilerin ücreti iade edilmeden lisansı iptal edilir.
  5) Yazılımla alakasız sisteminiz bulunuyorsa, maalesef iade talep edemezsiniz. Bilgisayarınızı yazılıma uygun hale getirmelisiniz.
  6) Sistemi ya da ismimizi karalama girişiminde bulunan kişilerin de aynı şekilde lisansı iptal edilip ödemesi iade edilmez. Aşağılayıcı, argo, küfür ve benzeri konuşma biçimlerinde destek sadece inisiyatifimiz doğrultusunda sağlanır.
  7) Yazılımın işlevsiz kalması, kaynaklarının sonlanması (sitenin/uygulamanın kapatılması, hizmetinin durdurulması) durumunda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
  8) Program güncelleme hakkımız saklıdır. Güncelleme yapılmadığı veya yapılamadığı takdirde kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
  9) Yazılımı herhangi bir sebeple veya sebep göstermeksizin kaldırma(iptal etme) hakkımız saklıdır. Böyle bir durumda kullanıcı herhangi bir hak talep edemez, iade talebinde bulunamaz.
  10) Bu sistemi satın alan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
  10.1) Kuralların güncellenmesi, eskiden satın almış kişileri de kapsar. İleride gelecek kural güncellemeleri de aynı şekilde bu kuralları kabul edenleri kapsamaktadır. Ürünü satın alıp kurulum dosyaları geldiği an mevcut kuralları ve gelecek kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
  11) Bu kurallarda değişiklik yapma, güncelleme hakkımız saklıdır.
  12) Bu sözleşme en son 10.04.2019 tarihinde 12:30 saatinde güncelleme almıştır.
  13) Bu kurallarda değişiklik & ekleme & çıkarma yapıldığında “sadece 12. maddeyi” güncellemek ile yükümlü olduğumuzu hatırlatırız.

 • 1) Güncel Windows işletim sistemi. (Windows XP gibi Windows’un desteği kestiği sürümlerde çalışmayabilir)
  2) İlgili Google Chrome sürümünün bilgisayarınızda bulunması.
  3) Net Framework’ün ilgili sürümleri olmak zorundadır.

Skype PM